شيخ هادي قاين زادهندگی نامه                                                  

بسم الله الرحمن الرحیم

این جانب در سال 1347 در شهرستان بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و در خانواده ای مذهبی بدنیا آمدم. پس از اخذ دیپلم فنی در رشته ساختمان  از هنرستان ابوذر ، وارد حوزه علمیه شدم، در مدت 8 سال دفاع مقدس حدود 18 ماه در جبهه های نبرد حق علیه کفر جهانی شرکت داشتم .

ابتدا به زاهدان و پس از آن تهران و در نهایت شهر مقدس قم را برای درس حوزه  برگزیدم.

سال 1369 در مدرسه علمیه جانبازان قم پذیرفته شدم، دوره سطح 1 را که تا سال 75 طول کشید در مدرسه گذراندم  از محضر اساتید بزگواری حجج اسلام آقایان رضوانی سرافراز و عالی کسب فیض نمودم و دروس سطح 2را در مدرسه آیت الله العظمی گلپایگانی(ره) ومدرسه فیضیه از محضر بزرگانی همچون محمدی قاینی ، حسینی خراسانی و سید احمد خاتمی استفاده کردم.

دروس خارج فقه و اصول را از محضر آیات عظام مکارم شیرازی(مدظله) و مرحوم آیت ا... تبریزی(ره) بهره بردم.

در کنار تحصیل حوزه دوره لیسانس را در مجتمع آموزش عالی قم رشته الهیات گذراندم و مقطع فوق لیسانس را در دانشکده اصول الدین قم پذیرفته شدم. که در سال 1382 رساله کارشناسی ارشد با عنوان تصحیح نسخه ی خطی روضه المحبین فی احوال امیرالمومنین(ع) به راهنمایی حضرت آیت ا... عابدی(دام عزه) دفاع کردم .

از سال 1381 هم درس خارج فقه و اصول استاد عابدی مد ظله را برگزیدم که تا کنون ادامه دارد و در کنار این درسها مشغول به تدریس در ادبیات عرب و تحقیق چند نسخه خطی بوده ام.

کتاب روضه المحبین فی احوال امیر المومنین علیه السلام که رساله پایان نامه فوق لیسانس در دانشکده اصول الدین قم بود در انتشارات زائر در سال 1389 چاپ شده است در حال حاضر هم ضمن شرکت در درسهای خارج فقه و اصول حضرت آیت ا... عابدی در مدرسه جانبازان به تدریس مغنی و سایر کتابهای ادبی مشغول ام .

با قبولی در دوره دکتری مدرسی الهیات دانشگاه پیام نور قم از مهر ماه 1392 مشغول به تحصیل در این مقطع هستم.نویسنده :moslemzade|مشاهیر خُنگ | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد